Baterie AG10/389A 1,55V
  • Baterie AG10/389A 1,55V
Baterie AG10/389A 1,55V
OB17254
Baterie alcalină AG10 / 389A
1,55V
Include TVA i
Výše uplatněné DPH je 21% pro zemi România.
Cantitate
Stoc epuizat
  DATELE DUMNEAVOASTRĂ PERSONALE SUNT ÎN SIGURANȚĂ
DATORITĂ POLITICII DE CONFIDENȚIALITATE
  LIVRARE EXPRES
Vom expedia bunurile în termen de 1 zi lucrătoare
  RETURNAREA BUNURILOR ÎN TERMEN DE 30 DE ZILE
LA NOI AVEȚI PÂNĂ LA 30 DE ZILE PENTRU RETURNAREA SAU SCHIMBAREA PRODUSELOR
Descriere
Bateria alcalină AG10 / 389A, 1,55V, este ideală pentru o gamă largă de dispozitive electronice mici, asigurând o durată de viață îndelungată și performanțe fiabile. Aceasta este potrivită pentru următoarele utilizări:
  • Ceasuri de mână
  • Aparate auditiv
  • Jucării electronice
  • Telecomenzi
  • Calculatoare de buzunar
  • Dispozitive medicale portabile
Cu o tensiune de 1,55V, această baterie asigură o funcționare optimă a dispozitivului tău pentru o perioadă îndelungată de timp.