    Baterie alcalină AG12/386A 1.55V
    OB17436
    Baterie alcalină de schimb pentru ceasuri / calculatoare etc.
    1,55V
    AG12
    386A
    Include TVA i
    Výše uplatněné DPH je 21% pro zemi România.
    Livrarea durează 2-4 zile
    Cantitate
    În stoc
      DATELE DUMNEAVOASTRĂ PERSONALE SUNT ÎN SIGURANȚĂ
    DATORITĂ POLITICII DE CONFIDENȚIALITATE
      LIVRARE EXPRES
    Vom expedia bunurile în termen de 1 zi lucrătoare
      RETURNAREA BUNURILOR ÎN TERMEN DE 30 DE ZILE
    LA NOI AVEȚI PÂNĂ LA 30 DE ZILE PENTRU RETURNAREA SAU SCHIMBAREA PRODUSELOR
    Descriere
    Baterie alcalină de rezervă pentru ceasuri, calculatoare și alte dispozitive.
    1,55V
    AG12
    386A